за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
Код на производ: FB5261-343
NIKE

NIKE Pro Dri-FIT

Код на производ: FB5261-343
Nike Pro Dri-FIT е женска маица без ракави. Изработена е од еластична ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте и движете се низ вашата рутина за вежбање со самодоверба. Можете да го носите на многу начини, зависи од вашето расположение. Комбинирајте го со тренерки или хеланки со висок струк. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Спецификација: Женска кратка маичка Без ракави Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Pro Dri-FIT е женска маица без ракави. Изработена е од еластична ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте и движете се низ вашата рутина за вежбање со самодоверба. Можете да го носите на многу начини, зависи од вашето расположение. Комбинирајте го со тренерки или хеланки со висок струк. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности.
Спецификација:

 • Женска кратка маичка
 • Без ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX6487-567
  4.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DM7645-817
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Pro Dri-FIT
  Маица
  NIKE Pro Dri-FIT