за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
NIKE Fast Swoosh
Код на производ: FB4656-010
NIKE

NIKE Fast Swoosh

Код на производ: FB4656-010
Nike Fast Swoosh се женски хеланки кои ќе станат вашиот омилен дел од вашата гардероба за тренирање. Овие хеланки се направени со технологија која ќе ве одржува суви и удобни. Графиката Swoosh го имитира движењето и ве инспирира да продолжите да тренирате. Dri-fit технологијата ја отстранува потта од телото и ви помага да се чувствувате суво и удобно за време на тренингот. Џеб со патент во пределот на половината ви овозможува да складирате скапоцености. Деловите направени од мрежести материјали во пределот зад колената помагаат во дишењето. Спецификација: Женски хеланки Должина 7/8 Состав: 80% Полиестер, 20% Еластан Перење во машина.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Fast Swoosh се женски хеланки кои ќе станат вашиот омилен дел од вашата гардероба за тренирање. Овие хеланки се направени со технологија која ќе ве одржува суви и удобни. Графиката Swoosh го имитира движењето и ве инспирира да продолжите да тренирате. Dri-fit технологијата ја отстранува потта од телото и ви помага да се чувствувате суво и удобно за време на тренингот. Џеб со патент во пределот на половината ви овозможува да складирате скапоцености. Деловите направени од мрежести материјали во пределот зад колената помагаат во дишењето.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Должина 7/8
 • Состав: 80% Полиестер, 20% Еластан
 • Перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Fast Swoosh
  Хеланки
  NIKE Fast Swoosh