за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ: FB5488-010
NIKE

NIKE Pro

Код на производ: FB5488-010
Nike Pro се женски хеланки со среден струк. Изработени се од еластична ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте, движете се и истегнете се со самодоверба за време на секој тренинг. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Еластичниот жакард појас се вклопува удобно без штипкање, одржувајќи сè на своето место без ограничување на слободата на движење. Технологијата Nike Pro ви овозможува чувство на сувост и свежина во текот на денот. Спецификација: Женски хеланки Должина 7/8 Средна длабочина на половината Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Pro се женски хеланки со среден струк. Изработени се од еластична ткаенина која ве поддржува при секое движење. Скокајте, движете се и истегнете се со самодоверба за време на секој тренинг. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта и помага за побрзо испарување, така што ќе ви биде удобно и ништо нема да ви пречи на вашите омилени активности. Еластичниот жакард појас се вклопува удобно без штипкање, одржувајќи сè на своето место без ограничување на слободата на движење. Технологијата Nike Pro ви овозможува чувство на сувост и свежина во текот на денот.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Должина 7/8
 • Средна длабочина на половината
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки FB5471-652
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Pro
  Хеланки
  NIKE Pro