за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Swoosh On The Run
NIKE Swoosh On The Run
NIKE Swoosh On The Run
NIKE Swoosh On The Run
NIKE Swoosh On The Run
NIKE Swoosh On The Run
Код на производ: DV9914-850
NIKE

NIKE Swoosh On The Run

Код на производ: DV9914-850
Чувствувајте се самоуверени и дајте се од себе со Nike Swoosh On The Run женски градник за тренинг. Со дури три мрежести џебови, овој градник нуди многу простор за складирање. Лесната обвивка обезбедува дишење додека ви дава покриеност. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Спецификација: Средна поддршка Три мрежести џебови Поставување Dri-FIT технологија Состав: 82% полиестер, 18% спандекс.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Чувствувајте се самоуверени и дајте се од себе со Nike Swoosh On The Run женски градник за тренинг. Со дури три мрежести џебови, овој градник нуди многу простор за складирање. Лесната обвивка обезбедува дишење додека ви дава покриеност. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Спецификација:

 • Средна поддршка
 • Три мрежести џебови
 • Поставување
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 82% полиестер, 18% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник CZ4441-011
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Swoosh On The Run
  Градник
  NIKE Swoosh On The Run