за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
Код на производ: FB4687-010
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh

Код на производ: FB4687-010
Nike Dri-FIT Swoosh е горен дел женска тренерка што ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба за вежбање. Спецификација: Женска тренерка – горен дел Состав: 100% полиестер Машинско перење.
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-FIT Swoosh е горен дел женска тренерка што ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба за вежбање.
Спецификација:

 • Женска тренерка – горен дел
 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Dri-FIT Swoosh
  Маица со долги ракави
  NIKE Dri-FIT Swoosh