Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DO6582-480)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тинејџери Nike Sportswear се лесно и удобно парче летна облека, идеално да го поминете целиот ден. Моделот совршено го балансира спортскиот изглед и лежерноста за да можете да уживате во активностите во затворен и надворешен простор секој ден. Тренинг или одмор, дилемата е ваша, а Nike Sportswear го поддржува секој избор. Лесната ткаенина е доволно класична и доволно разновидна за да оди со сите ваши омилени маици. Еластичниот појас со јамка се прилагодува на индивидуалниот обем на половината. Страничните џебови ги чуваат вашите мали предмети безбедни кога сакате да складирате ситни предмети. Спецификација: Машки шорцеви за тинејџери Машинско перење Џебови Појас со врвка Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машките шорцеви за тинејџери Nike Sportswear се лесно и удобно парче летна облека, идеално да го поминете целиот ден. Моделот совршено го балансира спортскиот изглед и лежерноста за да можете да уживате во активностите во затворен и надворешен простор секој ден. Тренинг или одмор, дилемата е ваша, а Nike Sportswear го поддржува секој избор. Лесната ткаенина е доволно класична и доволно разновидна за да оди со сите ваши омилени маици. Еластичниот појас со јамка се прилагодува на индивидуалниот обем на половината. Страничните џебови ги чуваат вашите мали предмети безбедни кога сакате да складирате ситни предмети.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тинејџери
 • Машинско перење
 • Џебови
 • Појас со врвка
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош