Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(CJ4456-363)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка lifestyle поло маица, која брзо ќе стане ваша омилена кошула во неделната ротација. Класичниот дизајн со две копчиња и јака што се преклопува носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработен е од висококвалитетен ултра мек памук кој дава чувство на мекост и удобност, додека страничните панели даваат полежерен изглед и ја додаваат удобноста при повисоки температури. Логото на Nike е на левата страна на градите и јасно ја означува вашата спортска одлучност. Поло маицата NIKE SPORTSWEAR е одличен избор за сите вас кои сакате спортски и елегантен стил во едно парче. Во него ќе се чувствувате удобно цел ден и лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба, а можете да го носите и при разни активности. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење.Спецификација: Машка поло маица – lifestyle Состав: Памук 100% Краток ракав Машинско перење Лого на Nike Странични панели за вентилација.
Подетално

Nike Sportswear е машка lifestyle поло маица, која брзо ќе стане ваша омилена кошула во неделната ротација. Класичниот дизајн со две копчиња и јака што се преклопува носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработен е од висококвалитетен ултра мек памук кој дава чувство на мекост и удобност, додека страничните панели даваат полежерен изглед и ја додаваат удобноста при повисоки температури. Логото на Nike е на левата страна на градите и јасно ја означува вашата спортска одлучност. Поло маицата NIKE SPORTSWEAR е одличен избор за сите вас кои сакате спортски и елегантен стил во едно парче. Во него ќе се чувствувате удобно цел ден и лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба, а можете да го носите и при разни активности. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење.
Спецификација:

 • Машка поло маица – lifestyle
 • Состав: Памук 100%
 • Краток ракав
 • Машинско перење
 • Лого на Nike
 • Странични панели за вентилација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош