Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
NIKE Bikini
Женска маица
Код на производ:
(NESSD256-121)
NIKE

NIKE Bikini

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Bikini е женски костим, горен дел за капење со мрежест слој и спортски стил. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Стилскиот горен дел со средна потпора е идеален за сите водени активности, а поставата помага да се обезбеди удобно вклопување. Гуменото лого на Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Делумно е направен од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Дозволено е само перење раце. Спецификација: Женски горен дел од костим за капење Гумени Swoosh лого Спортски дизајн Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс Рачно перење Постава: 100% полиестер.
Подетално

Nike Bikini е женски костим, горен дел за капење со мрежест слој и спортски стил. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Стилскиот горен дел со средна потпора е идеален за сите водени активности, а поставата помага да се обезбеди удобно вклопување. Гуменото лого на Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Делумно е направен од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Дозволено е само перење раце.
Спецификација:

 • Женски горен дел од костим за капење
 • Гумени Swoosh лого
 • Спортски дизајн
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс
 • Рачно перење
 • Постава: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош