Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(66G796-U89)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18M 12-18м
 • 24M 18-24м
 • 12M 9-12м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SPORTSTWEAR се lifestyle комплет тренерки за бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Спецификација: Комплет тренерки за бебиња - lifestyle Целосen патент Лого на Nike на градите Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE SPORTSTWEAR се lifestyle комплет тренерки за бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за бебиња - lifestyle
 • Целосen патент
 • Лого на Nike на градите
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 76K629-023
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 76G796-U89
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 76G796-K25
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош