Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Детски хеланки
Код на производ:
(DZ4623-390)
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT One се велосипедски шорцеви за девојки. Можеби ќе можете да разберете од името која е целта на овие шорцеви, но тие можат да направат многу повеќе од тоа. Идеални се за играње, спортување, возење или што и да одлучите да правите. Можете да ги носите сами или под лелеави шорцеви за да го прегрнете вашето тело и да ја отстраните секоја последна капка пот. Средна висина на половината, скриен внатрешен џеб се само дел од перформансите што ги нуди овој производ. Спецификација: Велосипедски шорцеви за девојки Средна висина на половината Внатрешен џеб Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
Подетално

Nike Dri-FIT One се велосипедски шорцеви за девојки. Можеби ќе можете да разберете од името која е целта на овие шорцеви, но тие можат да направат многу повеќе од тоа. Идеални се за играње, спортување, возење или што и да одлучите да правите. Можете да ги носите сами или под лелеави шорцеви за да го прегрнете вашето тело и да ја отстраните секоја последна капка пот. Средна висина на половината, скриен внатрешен џеб се само дел од перформансите што ги нуди овој производ.
Спецификација:

 • Велосипедски шорцеви за девојки
 • Средна висина на половината
 • Внатрешен џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош