Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(86G796-U89)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 5 4-5г.
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SPORTSTWEAR е lifestyle тренерка за помали момчиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Спецификација: Комплет тренерки за помали момчиња - lifestyle Целосен патент Лого на Nike на градите Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE SPORTSTWEAR е lifestyle тренерка за помали момчиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за помали момчиња - lifestyle
 • Целосен патент
 • Лого на Nike на градите
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 86K629-023
  2.632 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 86J929-R7F
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.914 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 86G796-K25
  Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен ...
  2.690 ДЕН
  Помош