Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Orsino
SERGIO TACCHINI Orsino
SERGIO TACCHINI Orsino
SERGIO TACCHINI Orsino
SERGIO TACCHINI Orsino
SERGIO TACCHINI Orsino
Машки тренерки
Код на производ:
(STA221M404-10)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Orsino

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 2.867 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Sergio Tacchini ORSINO се машки тренерки, кои едноставно мора да ја имате. Овие тренерки може да се носат при разни спортски активности на отворено, но се и одличен избор за секојдневно носење. Многу се удобни и квалитетни. Атрактивен дизајн во функција на спортска функционалност. Моќниот изглед ќе ве разбуди. Лесните материјали ве прават подготвени да играте во секое време. Долниот дел од тренерката се стеснува во пределот на зглобовите. По целата должина на горниот дел се протега патент. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Стандарден крој Состав: 100% полиестер.
Подетално

Sergio Tacchini ORSINO се машки тренерки, кои едноставно мора да ја имате. Овие тренерки може да се носат при разни спортски активности на отворено, но се и одличен избор за секојдневно носење. Многу се удобни и квалитетни. Атрактивен дизајн во функција на спортска функционалност. Моќниот изглед ќе ве разбуди. Лесните материјали ве прават подготвени да играте во секое време. Долниот дел од тренерката се стеснува во пределот на зглобовите. По целата должина на горниот дел се протега патент.
Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош