Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
NIKE Jumpman Set
Детски комплет
Код на производ:
(75C203-B65)
NIKE

NIKE Jumpman Set

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN JUMPMAN SET е детски комплет за бебиња, кој се состои од маичка и шорц, а е инспириран од кошарката. Подарете му го на вашиот син овој уникатен сет Jordan Jumpman кој може добро да се комбинира и за топлите и за поладните денови. Маичката со кратки ракави е изработена од лесна жерсеј ткаенина погодна за топлите денови, а шорцевите од мека фротир ткаенина се идеални за секое време. Спецификација: Сет шорцеви и маичка за бебиња Маица - кратки ракави, жерсеј, Jordan графика напред Шорцеви - француски фротир, еластичен појас, лого Jordan Jumpman Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN JUMPMAN SET е детски комплет за бебиња, кој се состои од маичка и шорц, а е инспириран од кошарката. Подарете му го на вашиот син овој уникатен сет Jordan Jumpman кој може добро да се комбинира и за топлите и за поладните денови. Маичката со кратки ракави е изработена од лесна жерсеј ткаенина погодна за топлите денови, а шорцевите од мека фротир ткаенина се идеални за секое време.
Спецификација:

 • Сет шорцеви и маичка за бебиња
 • Маица - кратки ракави, жерсеј, Jordan графика напред
 • Шорцеви - француски фротир, еластичен појас, лого Jordan Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош