Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Fastback
NIKE Fastback
NIKE Fastback
NIKE Fastback
Детски костим за капење
Код на производ:
(NESSD045-969)
NIKE

NIKE Fastback

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Fastback е женски спортски едноделен костим за капење, изработен од трико и HydraStrong ткаенина што обезбедува мекост на кожата и трајна издржливост. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето или да играте одбојка на плажа без страв дека таа ќе се помрдне. Овој костим за капење има и технологија Nike Fastback и рамни шевови за поддршка и намалено триење за да ви помогнат да останете фокусирани на вашите активности во вода. Умереното покривање на грбот додава слобода на движење. Спецификација: Костим за капење Едноделен модел HydraStrong ткаенина Умерено покривање на грбот Nike Fastback технологија Состав: 83% полиестер и 17% спандекс.
Подетално

Nike Fastback е женски спортски едноделен костим за капење, изработен од трико и HydraStrong ткаенина што обезбедува мекост на кожата и трајна издржливост. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето или да играте одбојка на плажа без страв дека таа ќе се помрдне. Овој костим за капење има и технологија Nike Fastback и рамни шевови за поддршка и намалено триење за да ви помогнат да останете фокусирани на вашите активности во вода. Умереното покривање на грбот додава слобода на движење.
Спецификација:

 • Костим за капење
 • Едноделен модел
 • HydraStrong ткаенина
 • Умерено покривање на грбот
 • Nike Fastback технологија
 • Состав: 83% полиестер и 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош