Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
NIKE High Waist Bottom
Женски костим за капење
Код на производ:
(NESSD257-121)
NIKE

NIKE High Waist Bottom

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски костим за капење Nike High Waist Bottom со минималистички спортски стил. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Спортско долен дел од костим за капење со висок струк со ремен на кој има џебна чанта во која можете да ставите некои неопходни ситници. Покажете ја вашата индивидуалност над и под вода со овие високо сечен долен дел за капење Nike. Спецификација: Долен дел од женски костим за капење Минималистички дизајн Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс Џебна торбичка Постава: 100% полиестер.
Подетално

Женски костим за капење Nike High Waist Bottom со минималистички спортски стил. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Спортско долен дел од костим за капење со висок струк со ремен на кој има џебна чанта во која можете да ставите некои неопходни ситници. Покажете ја вашата индивидуалност над и под вода со овие високо сечен долен дел за капење Nike.
Спецификација:

 • Долен дел од женски костим за капење
 • Минималистички дизајн
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс
 • Џебна торбичка
 • Постава: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Машки костим за капење
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош