Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Essential Racerback
NIKE Essential Racerback
NIKE Essential Racerback
NIKE Essential Racerback
Женски костим за капење
Код на производ:
(NESSA211-683)
NIKE

NIKE Essential Racerback

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Essential Racerback е женски дводелен костим за капење со атрактивен изглед. Доколку сте љубители на дводелни костими, знаете колку се удобни на високи температури, нудат слобода на движење и добро изгледаат. Горниот дел со прерамки ви нуди удобно вклопување, додека долниот дел има класичен крој кој обезбедува добра покриеност. Исто така, дискретното лого на Nike на двата дела од костимот јасно говори за посветеноста на брендот. Спецификација: Женски дводелен костим за капење Состав: 83% рециклиран полиестер 17% еластин.
Подетално

Nike Essential Racerback е женски дводелен костим за капење со атрактивен изглед. Доколку сте љубители на дводелни костими, знаете колку се удобни на високи температури, нудат слобода на движење и добро изгледаат. Горниот дел со прерамки ви нуди удобно вклопување, додека долниот дел има класичен крој кој обезбедува добра покриеност. Исто така, дискретното лого на Nike на двата дела од костимот јасно говори за посветеноста на брендот.
Спецификација:

 • Женски дводелен костим за капење
 • Состав: 83% рециклиран полиестер 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош