Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(AR4991-363)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка за трчање Nike Sportswear ја носи потребната удобност кога температурите се летни. Сечењето без ракави обезбедува целосна подвижност на рацете во појасот на рамото, а исто така е идеален за вежбање во теретана. Дизајнирана според моделот на дрес, 100% памучната ткаенина гарантира пријатно чувство на кожата. Спортската удобност значи спортски стил овековечен во големото лого на Nike на средината на градите. Доволно затегнато за да ја следи силуетата на телото и доволно лежерно за да не ограничува никакво движење додека се истегнувате или загревате. По напорните вежби, ставете го во машина за перење и брзо подгответе се за следниот предизвик.Спецификација: Машка маица за трчање Без ракави Лого на Nike Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Машката маичка за трчање Nike Sportswear ја носи потребната удобност кога температурите се летни. Сечењето без ракави обезбедува целосна подвижност на рацете во појасот на рамото, а исто така е идеален за вежбање во теретана. Дизајнирана според моделот на дрес, 100% памучната ткаенина гарантира пријатно чувство на кожата. Спортската удобност значи спортски стил овековечен во големото лого на Nike на средината на градите. Доволно затегнато за да ја следи силуетата на телото и доволно лежерно за да не ограничува никакво движење додека се истегнувате или загревате. По напорните вежби, ставете го во машина за перење и брзо подгответе се за следниот предизвик.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Без ракави
 • Лого на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош