Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED
Женски костим за капење
Код на производ:
(813474B441)
SPEEDO

SPEEDO MEDLEY LOGO MDLT AF BLACK/RED

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 M
  • 36 L
  • 38 XL
  • 40 2XL
  • 42 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош