Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
Код на производ:
(FJ5317-121)
NIKE

NIKE Repeat

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие машки шорцеви Nike Repeat се одличен избор за секоја пригода. Можете да го носите додека шетате низ град или за време на разни спортски активности. Меката памучна ткаенина ќе ви овозможи целосна удобност, без разлика на интензитетот и динамиката на активностите на кои сте изложени. Намалениот крој го олеснува усогласувањето со различни аутфити. Направете го секој ден удобен со машките шорцеви Nike Repeat. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Должина до коленото Еластичен прилагодлив појас Лого на Swoosh Состав: 80% памук, 20% полиестер Странични џебови.
Подетално

Овие машки шорцеви Nike Repeat се одличен избор за секоја пригода. Можете да го носите додека шетате низ град или за време на разни спортски активности. Меката памучна ткаенина ќе ви овозможи целосна удобност, без разлика на интензитетот и динамиката на активностите на кои сте изложени. Намалениот крој го олеснува усогласувањето со различни аутфити. Направете го секој ден удобен со машките шорцеви Nike Repeat.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Должина до коленото
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ5319-010
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Помош