Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins
Код на производ:
(1206871-1274)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Routeburn Pro Ins

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
6.392 ДЕН
Заштеда: 1.598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот надворешен елек отпорен на ветер и вода Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO INS ве одржува топло и удобно на ладно и ветровито време, а истовремено е изработен одржливо. И надворешниот TEXASHIELD PRO слој отпорен на кинење и полнењето PRIMALOFT се направени од рециклиран полиестер. И со своите еластични панели од руно, овој елек ќе го следи секој ваш потег. Спецификација: TEXASHIELD PRO ткаенина PRIMALOFT фил Еластични панели од руно Отпорен на ветер и вода Состав: 100% полиестер; панели: 95% полиестер, 5% еластин.
Подетално

Машкиот надворешен елек отпорен на ветер и вода Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO INS ве одржува топло и удобно на ладно и ветровито време, а истовремено е изработен одржливо. И надворешниот TEXASHIELD PRO слој отпорен на кинење и полнењето PRIMALOFT се направени од рециклиран полиестер. И со своите еластични панели од руно, овој елек ќе го следи секој ваш потег.
Спецификација:

 • TEXASHIELD PRO ткаенина
 • PRIMALOFT фил
 • Еластични панели од руно
 • Отпорен на ветер и вода
 • Состав: 100% полиестер; панели: 95% полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Елек
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош