Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP
Детски костим за капење
Код на производ:
(800314614807)
SPEEDO

SPEEDO GIRLS LTS PRINTED FRILL THINSTRAP

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2YRS 2YRS
 • 3YRS 3YRS
 • 4YRS 4YRS
 • 5YRS 5YRS
 • 6YRS 6YRS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За бебиња (0-4 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош