Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX0547-706)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club Fleece+ машките тренерки со четкано руно е ваш одличен избор за различни прилики и во секоја, пред сè, ќе ви овозможи максимална удобност. Ние го усовршивме нашиот класичен долен дел од клубската тренерка со извезено лого на Futura рабно во различни бои за моќна изјава каде и да се појавите. Брусеното руно е меко и мазно и создава пријатно чувство во контакт со кожата. Мазна однадвор и пријатна одвнатре, тоа е нашиот идеален материјал за ладно време. Опуштено во бутовите и горниот дел, оваа долна тренерка ви дава спортски изглед. Стегнувачкиот еластичен појас има надворешен држач за дополнително прилагодување. Страничните џебови и еден на задната страна се одлично место за вашите неопходни работи или ладни раце. Спецификација: Машки долни тренерки – lifestyle Еластичен дел на нозете Прилагодлив еластичен појас Страничен и еден заден џеб Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Club Fleece+ машките тренерки со четкано руно е ваш одличен избор за различни прилики и во секоја, пред сè, ќе ви овозможи максимална удобност. Ние го усовршивме нашиот класичен долен дел од клубската тренерка со извезено лого на Futura рабно во различни бои за моќна изјава каде и да се појавите. Брусеното руно е меко и мазно и создава пријатно чувство во контакт со кожата. Мазна однадвор и пријатна одвнатре, тоа е нашиот идеален материјал за ладно време. Опуштено во бутовите и горниот дел, оваа долна тренерка ви дава спортски изглед. Стегнувачкиот еластичен појас има надворешен држач за дополнително прилагодување. Страничните џебови и еден на задната страна се одлично место за вашите неопходни работи или ладни раце. Спецификација:

 • Машки долни тренерки – lifestyle
 • Еластичен дел на нозете
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Страничен и еден заден џеб
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош