Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(FD9318-491)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки шорц. Нема ништо лошо во тоа да сакате да носите нови шорцеви цел ден. Или ако е можно, дури и цела недела! Изработени се од руно и се исклучително удобни. Дизајниран е со 5 различни Nike логоа, па би сакале да ве прашаме: Кое најмногу ви се допаѓа? Спецификација: Шорцеви за момчиња Еластичен појас со јамка Лого на Nike Стандарден крој Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е машки шорц. Нема ништо лошо во тоа да сакате да носите нови шорцеви цел ден. Или ако е можно, дури и цела недела! Изработени се од руно и се исклучително удобни. Дизајниран е со 5 различни Nike логоа, па би сакале да ве прашаме: Кое најмногу ви се допаѓа? Спецификација:

 • Шорцеви за момчиња
 • Еластичен појас со јамка
 • Лого на Nike
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош