Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1374500-592)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Lunar New Year

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки UNDER ARMOR LUNAR NEW YEAR ќе ви пружат топлина без дополнителна тежина. Ткаенината има мазен надворешен слој и супер топол, мек внатрешен слој. Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши, а неговата растегливост овозможува подобро движење во сите правци. Во страничните џебови и во задниот џеб, кој се затвора, можете да ги поставите сите потребни ситници. Еластичниот појас со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Еластичните делови на нозете спречуваат продирање на ладен воздух и несакано движење. Логото на UA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Машки тренерки Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на нозете Два странични џебови и заден џеб што се затвора Состав: 73% памук, 27% полиестер Лого на UA.
Подетално

Машките тренерки UNDER ARMOR LUNAR NEW YEAR ќе ви пружат топлина без дополнителна тежина. Ткаенината има мазен надворешен слој и супер топол, мек внатрешен слој. Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши, а неговата растегливост овозможува подобро движење во сите правци. Во страничните џебови и во задниот џеб, кој се затвора, можете да ги поставите сите потребни ситници. Еластичниот појас со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Еластичните делови на нозете спречуваат продирање на ладен воздух и несакано движење. Логото на UA јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Два странични џебови и заден џеб што се затвора
 • Состав: 73% памук, 27% полиестер
 • Лого на UA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош