Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(538059-25)
PUMA

PUMA Classics

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Classics се lifestyle долен дел женски тренерки дизајниран за ваше задоволство. Долниот дел од тренерката е со тесен крој, со широки ногавици, без еластични делови, што овозможува неверојатна слобода на движење што ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со удобност и удобност. Логото на Puma на левата нога ја потврдува посветеноста на брендот. Два џебови овозможуваат брзо складирање на мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на Puma стил и удобност со овие долни тренерки. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Странични џебови Материјал: 68% памук, 32% полиестер Еластичен појас.
Подетално

Puma Classics се lifestyle долен дел женски тренерки дизајниран за ваше задоволство. Долниот дел од тренерката е со тесен крој, со широки ногавици, без еластични делови, што овозможува неверојатна слобода на движење што ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со удобност и удобност. Логото на Puma на левата нога ја потврдува посветеноста на брендот. Два џебови овозможуваат брзо складирање на мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на Puma стил и удобност со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Странични џебови
 • Материјал: 68% памук, 32% полиестер
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош