Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
Код на производ:
(NF0A825CJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Ma

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face Ma се спортски, женски хеланки кои овозможуваат голема удобност без оглед на интензитетот на тренинзите и другите активности. Со висок еластичен струк што седи рамно на вашето тело, овие хеланки обезбедуваат поддршка и удобност. Изработени од мек, еластичен материјал, одлично се вклопуваат во вашето секојдневие. Ефективните детали на брендот The North Face на нозете носат модерен и спортски стил.Спецификација: Женски хеланки Висок струк Логото The North Face Состав: 91% полиестер, 9% еластин.
Подетално

The North Face Ma се спортски, женски хеланки кои овозможуваат голема удобност без оглед на интензитетот на тренинзите и другите активности. Со висок еластичен струк што седи рамно на вашето тело, овие хеланки обезбедуваат поддршка и удобност. Изработени од мек, еластичен материјал, одлично се вклопуваат во вашето секојдневие. Ефективните детали на брендот The North Face на нозете носат модерен и спортски стил.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Логото The North Face
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки NF0A825CIDT1
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош