Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
UNDER ARMOUR Run Storm
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(1374474-592)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Storm

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ниту една патека не е премногу тешка со женските тренерки за тренинзи за трчање Under Armour RUN STORM. Оваа долна тренерка е парче опрема за трчање дизајнирана специјално за опасностите на патеката. Лесен, ултра издржлив, еластичен и направен за брзо сушење. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Четиринасочната ткаенина за растегнување овозможува подобро движење во секоја насока. Спецификација: Внатрешен спој: 71 cm Еластичен појас Предни џебови Еластични делови на нозете UA Storm технологија Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Ниту една патека не е премногу тешка со женските тренерки за тренинзи за трчање Under Armour RUN STORM. Оваа долна тренерка е парче опрема за трчање дизајнирана специјално за опасностите на патеката. Лесен, ултра издржлив, еластичен и направен за брзо сушење. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Четиринасочната ткаенина за растегнување овозможува подобро движење во секоја насока.
Спецификација:

 • Внатрешен спој: 71 cm
 • Еластичен појас
 • Предни џебови
 • Еластични делови на нозете
 • UA Storm технологија
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош