Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(673118-01)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA EVOSTRIPE се женски lifestyle тренерки, која покрај модерен дизајн ќе ви овозможи и неоспорна удобност. Кроевите EVOSTRIPE создаваат чувство на слобода на движење и обезбедуваат функционалност. Високиот струк значи дека можете да ги комбинирате на милион начини за да се чувствувате слободни и модерни. Технологијата DryCELL во комбинација со ткаенината miDori®bioWick ја отстранува влагата и дава чувство на свежина. Еластичниот струк овозможува персонализирано вклопување и одржува сè на своето место, додека логото на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Делумно се направени од рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина, а употребениот памук доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо земјоделство како што се зачувување на водата и почвата.Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Висок струк Еластичен појас DryCELL технологија Ткаенина miDori®bioWick Лого на PUMA Машинско перење.
Подетално

PUMA EVOSTRIPE се женски lifestyle тренерки, која покрај модерен дизајн ќе ви овозможи и неоспорна удобност. Кроевите EVOSTRIPE создаваат чувство на слобода на движење и обезбедуваат функционалност. Високиот струк значи дека можете да ги комбинирате на милион начини за да се чувствувате слободни и модерни. Технологијата DryCELL во комбинација со ткаенината miDori®bioWick ја отстранува влагата и дава чувство на свежина. Еластичниот струк овозможува персонализирано вклопување и одржува сè на своето место, додека логото на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Делумно се направени од рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина, а употребениот памук доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо земјоделство како што се зачувување на водата и почвата.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • DryCELL технологија
 • Ткаенина miDori®bioWick
 • Лого на PUMA
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош