Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT
Код на производ:
(800303314532)
SPEEDO

SPEEDO TECH PRINT AQUASHORT

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 S
  • 32 S
  • 34 M
  • 36 L
  • 38 XL
  • 40 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош