Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски бициклистички
Код на производ:
(FJ6995-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се женски lifestyle бициклистички во кои ќе бидете подготвени за релаксација или тренинг. Овој разновиден модел ја поддржува вашата секојдневна активност благодарение на растегливата ткаенина што го следи секое движење на долните екстремитети. Удобниот дизајн со широк еластичен појас ви помага да вежбате, да се загревате или да се истегнувате со сигурност. Лесната ткаенина и технологијата за исфрлање на потта помагаат да бидете суви. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон овој светски познат бренд. Лесно се одржува со перење во машина. Спецификација: Женски бициклистички Широк струк Машинско перење Состав: 61% памук, 33% полиестер и 6% еластин Лого Nike.
Подетално

Nike Sportswear се женски lifestyle бициклистички во кои ќе бидете подготвени за релаксација или тренинг. Овој разновиден модел ја поддржува вашата секојдневна активност благодарение на растегливата ткаенина што го следи секое движење на долните екстремитети. Удобниот дизајн со широк еластичен појас ви помага да вежбате, да се загревате или да се истегнувате со сигурност. Лесната ткаенина и технологијата за исфрлање на потта помагаат да бидете суви. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон овој светски познат бренд. Лесно се одржува со перење во машина.
Спецификација:

 • Женски бициклистички
 • Широк струк
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер и 6% еластин
 • Лого Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Бициклистички
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Помош