Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
UNDER ARMOUR Curry Collab
Код на производ:
(1374316-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Collab

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR Curry Collab е машки кошаркарски шорц кој зрачи со лежерен и удобен стил. Квалитетниот полиестер и познатата фраза на Кари дека го става својот потпис само на производи кои ја менуваат играта, ја гарантираат функционалноста и перформансите што ги очекувате. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и додава удобност. Страничните џебови со патент се идеални за безбедно складирање на сите ваши основни работи. Материјалот што ја отстранува потта и брзо се суши ќе ви ја обезбеди потребната свежина. Има и странични отвори за дополнителна подвижност. Дозволете си да уживате во слободното време или бидете активни во удобноста што ја овозможуваат шорцевите UNDER ARMOR. Спецификација: Машки кошаркарски шорцеви Странични џебови со патент Внатрешен спој: 20,3 cm Состав: 100% полиестер Засечен раб Еластична половина со врвка .
Подетално

UNDER ARMOUR Curry Collab е машки кошаркарски шорц кој зрачи со лежерен и удобен стил. Квалитетниот полиестер и познатата фраза на Кари дека го става својот потпис само на производи кои ја менуваат играта, ја гарантираат функционалноста и перформансите што ги очекувате. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и додава удобност. Страничните џебови со патент се идеални за безбедно складирање на сите ваши основни работи. Материјалот што ја отстранува потта и брзо се суши ќе ви ја обезбеди потребната свежина. Има и странични отвори за дополнителна подвижност. Дозволете си да уживате во слободното време или бидете активни во удобноста што ја овозможуваат шорцевите UNDER ARMOR.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорцеви
 • Странични џебови со патент
 • Внатрешен спој: 20,3 cm
 • Состав: 100% полиестер
 • Засечен раб
 • Еластична половина со врвка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош