Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS
Женски хеланки
Код на производ:
(673113-01)
PUMA

PUMA PUMA HER STRAIGHT PANTS

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 849829-75
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 848307-51
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош