Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
Женски бициклистички
Код на производ:
(IC9685)
adidas

adidas Graphic

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Graphic се женски велосипедски шорцеви за одличен стил и интензивен тренинг. Трендовите доаѓаат и си одат, но некои работи совршено се вклопуваат со сите трендови. Тој е совршен дел од спортската опрема, но одлично се вклопува и во модните комбинации. Високиот струк е направен за да се додворува на вашата фигура и да ги истакне сите ваши квалитети и атрибути. Можете да ги комбинирате со широк дуксер со качулка или краток, тесен топ, не можете да погрешите. Спецификација: Женски велосипедски шорцеви Висок струк Памучен материјал.
Подетално

adidas Graphic се женски велосипедски шорцеви за одличен стил и интензивен тренинг. Трендовите доаѓаат и си одат, но некои работи совршено се вклопуваат со сите трендови. Тој е совршен дел од спортската опрема, но одлично се вклопува и во модните комбинации. Високиот струк е направен за да се додворува на вашата фигура и да ги истакне сите ваши квалитети и атрибути. Можете да ги комбинирате со широк дуксер со качулка или краток, тесен топ, не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Висок струк
 • Памучен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Бициклистички
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош