Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
Детски костим за капење
Код на производ:
(HR7480)
adidas

adidas 3 Bar Logo

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas 3 Bar Logo е детски шорц за капење со кој ќе бидете подготвени да го дочекате топлото време. Море, сонце, природа и овие адидас шорцеви, некои работи едноставно одат совршено кога се заедно. Направени од растеглива ткаенина и обложен со мека маичка за удобност и покриеност, ќе донесе пријатност и комфор во топлите летни денови. Еластичниот струк е лесно прилагодлив, за да нема несакани движења при скокање во вода или додека играте ватерполо. Логото на adidas и интересната графика со 3 ленти го ставаат вашиот спортски став во преден план. Без разлика дали се релаксирате во базен, море или само правите големи планови за тоа, овие шорцеви за капење „аdidas“ се вистинскиот избор за вас. Направени се од најмалку 70% рециклирана содржина. Спецификација: Детски шорцеви за капење Состав: 80% рециклиран најлон и 20% еластин Логото на adidas Ткаенина за растегнување 3-бар графика Прилагодлив појас.
Подетално

аdidas 3 Bar Logo е детски шорц за капење со кој ќе бидете подготвени да го дочекате топлото време. Море, сонце, природа и овие адидас шорцеви, некои работи едноставно одат совршено кога се заедно. Направени од растеглива ткаенина и обложен со мека маичка за удобност и покриеност, ќе донесе пријатност и комфор во топлите летни денови. Еластичниот струк е лесно прилагодлив, за да нема несакани движења при скокање во вода или додека играте ватерполо. Логото на adidas и интересната графика со 3 ленти го ставаат вашиот спортски став во преден план. Без разлика дали се релаксирате во базен, море или само правите големи планови за тоа, овие шорцеви за капење „аdidas“ се вистинскиот избор за вас. Направени се од најмалку 70% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за капење
 • Состав: 80% рециклиран најлон и 20% еластин
 • Логото на adidas
 • Ткаенина за растегнување
 • 3-бар графика
 • Прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош