Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ:
(CZ9857-519)
NIKE

NIKE Pro

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подготвени за вежбање или истегнување, не е важно бидејќи женските велосипедски шорцеви Nike PRO се отворени за сите опции. Внимателно е направен од полиестерски влакна за да ви помогне да останете фокусирани и посветени на активноста при рака. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја апсорбира влагата од кожата и помага при испарување, се за ваша удобност и чувство на задоволство. Непроѕирната ткаенина ја зголемува вашата самодоверба и ефикасност за време на тренингот, додека ременот ја обликува вашата силуета. Облечете ги женските велосипедски шорцеви Nike PRO и одберете ја активноста што ви одговара.Спецификација: Женски велосипедски шорцеви Еластичен појас Dri-FIT технологија Лого на Swoosh Машинско перење Материјал: 78-83% полиестер / 17-22% спандекс.
Подетално

Подготвени за вежбање или истегнување, не е важно бидејќи женските велосипедски шорцеви Nike PRO се отворени за сите опции. Внимателно е направен од полиестерски влакна за да ви помогне да останете фокусирани и посветени на активноста при рака. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја апсорбира влагата од кожата и помага при испарување, се за ваша удобност и чувство на задоволство. Непроѕирната ткаенина ја зголемува вашата самодоверба и ефикасност за време на тренингот, додека ременот ја обликува вашата силуета. Облечете ги женските велосипедски шорцеви Nike PRO и одберете ја активноста што ви одговара.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Лого на Swoosh
 • Машинско перење
 • Материјал: 78-83% полиестер / 17-22% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DD0243-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош