Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
Код на производ:
(HY6369)
adidas

adidas Future Icons Badge of Sport

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle шорцеви на adidas Future Icons Badge of Sport се одлични за кратки викенд патувања или долги дремки на каучот во текот на неделата. Затоа што понекогаш ви е доволна само најудобната облека. Нагласеното лого на „Badge of Sport“ на едната нога го збогатува минималистичкиот дизајн. Еластичниот прилагодлив појас значи прилагодено вклопување. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови.
Подетално

Машките lifestyle шорцеви на adidas Future Icons Badge of Sport се одлични за кратки викенд патувања или долги дремки на каучот во текот на неделата. Затоа што понекогаш ви е доволна само најудобната облека. Нагласеното лого на „Badge of Sport“ на едната нога го збогатува минималистичкиот дизајн. Еластичниот прилагодлив појас значи прилагодено вклопување.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош