Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детски тренерки
Код на производ:
(75A838-023)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.242 ДЕН
Заштеда: 748 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN AIR се комплет тренерки за машки бебиња инспирирани од кошарката. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Логото на Jordan Jumpman го комплетира комплетниот изглед. Спецификација: Комплет тренерки за бебиња Целосен патент Лого на Nike на градите Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN AIR се комплет тренерки за машки бебиња инспирирани од кошарката. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Логото на Jordan Jumpman го комплетира комплетниот изглед.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за бебиња
 • Целосен патент
 • Лого на Nike на градите
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75C209-B65
  2.542 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 65C050-023
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75C050-023
  2.023 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.890 ДЕН
  Помош