Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
adidas Logo Print CLX
Код на производ:
(HT4346)
adidas

adidas Logo Print CLX

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали уживате на плажа за вас значи постојано да бидете во вода, да лежите на сонце или да сте таму за да се дружите, машките шорцеви за капење CLX со лого на adidas се направени за вас. Неговиот лежерен стил и ткаенината што брзо се суши значи дека можете беспрекорно да преминете од базен на ручек со пријателите. Чувајте ги телефонот, клучевите и пронајдените школки во внатрешните џебови. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Мрежеста облога Брзо сушечка ткаенина Внатрешни џебови Материјали без PFC Состав: 100% рециклиран полиестер .
Подетално

Без разлика дали уживате на плажа за вас значи постојано да бидете во вода, да лежите на сонце или да сте таму за да се дружите, машките шорцеви за капење CLX со лого на adidas се направени за вас. Неговиот лежерен стил и ткаенината што брзо се суши значи дека можете беспрекорно да преминете од базен на ручек со пријателите. Чувајте ги телефонот, клучевите и пронајдените школки во внатрешните џебови.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Мрежеста облога
 • Брзо сушечка ткаенина
 • Внатрешни џебови
 • Материјали без PFC
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош