Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
Код на производ:
(IB7913)
adidas

adidas Designed for Movement

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Искористете го максимумот од секое повторување во машките шорцеви за вежбање adidas Designed for Movement, создадени за тренинзи со висок интензитет. Додека ја зголемувате рампата и ја ослободувате моќта, мрежестите панели го одржуваат протокот на воздух. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата за да бидете суви и сигурни. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Редовно вклопување Еластичен прилагодлив појас Предни џебови со патент Обликуван раб Мрежести панели AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Искористете го максимумот од секое повторување во машките шорцеви за вежбање adidas Designed for Movement, создадени за тренинзи со висок интензитет. Додека ја зголемувате рампата и ја ослободувате моќта, мрежестите панели го одржуваат протокот на воздух. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата за да бидете суви и сигурни. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови со патент
 • Обликуван раб
 • Мрежести панели
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Помош