Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
NIKE Printed Boxy Set
Код на производ:
(26K457-F85)
NIKE

NIKE Printed Boxy Set

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 2T
 • 3T 3T
 • 4T 4T
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PRINTED BOXY SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за бебиња. Маицата е со кратки ракави во светли бои и е изработена од мека жерсеј ткаенина. Нејзиниот широк крој овозможува опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење. Спецификација: Lifestyle комплет шорцеви и маичка за бебиња Ребрестa јака Лого Nike Состав: 58% памук, 37% полиестер, 5% еластин Одржување: Машинско перење.
Подетално

PRINTED BOXY SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за бебиња. Маицата е со кратки ракави во светли бои и е изработена од мека жерсеј ткаенина. Нејзиниот широк крој овозможува опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Lifestyle комплет шорцеви и маичка за бебиња
 • Ребрестa јака
 • Лого Nike
 • Состав: 58% памук, 37% полиестер, 5% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 16K457-F85
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Помош