Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Детски тренерки
Код на производ:
(HR9498)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse е унисекс комплет за деца има дизајн кој слави заедничка победа. Овој комплет се состои од маица со кратки ракави и шорцеви, со графика на Мики Маус. Направени е од мека памучна ткаенина, па затоа е одличен за сè, од патување во парк до роденденска забава во игротеката. Маичката е кроена така што слободно паѓа, за децата слободно да се движат, додека шорцевите со средна должина имаат џебови за држење мали играчки. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Маичка со поширок крој Шорцеви со регуларен крој Кратки ракави Еластичен прилагодлив појас Странични џебови ©Дизни Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Disney Mickey Mouse е унисекс комплет за деца има дизајн кој слави заедничка победа. Овој комплет се состои од маица со кратки ракави и шорцеви, со графика на Мики Маус. Направени е од мека памучна ткаенина, па затоа е одличен за сè, од патување во парк до роденденска забава во игротеката. Маичката е кроена така што слободно паѓа, за децата слободно да се движат, додека шорцевите со средна должина имаат џебови за држење мали играчки. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Маичка со поширок крој
 • Шорцеви со регуларен крој
 • Кратки ракави
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • ©Дизни
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Помош