Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
adidas Solid
Детски костим за капење
Код на производ:
(IC4726)
adidas

adidas Solid

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноделен детски костим за капење adidas Solidje за помлади девојки е дизајниран за пливање во базен, море или река. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето, да играте одбојка на плажа или на забава на базен, без страв дека ќе се помрдне. Изработен е од мека ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенериран ткаат. Логото на adidas на градите им кажува на публиката на плажа која е вашата омилена марка. Спецификација: Детски костими за капење за помлади девојки Едноделен модел ECONYL® регенерирано предиво Материјал отпорен на хлор Состав: 78% полиамид и 22% еластин Логото на adidas.
Подетално

Едноделен детски костим за капење adidas Solidje за помлади девојки е дизајниран за пливање во базен, море или река. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето, да играте одбојка на плажа или на забава на базен, без страв дека ќе се помрдне. Изработен е од мека ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенериран ткаат. Логото на adidas на градите им кажува на публиката на плажа која е вашата омилена марка.
Спецификација:

 • Детски костими за капење за помлади девојки
 • Едноделен модел
 • ECONYL® регенерирано предиво
 • Материјал отпорен на хлор
 • Состав: 78% полиамид и 22% еластин
 • Логото на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош