Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
SERGIO TACCHINI Board
Машки тренерки
Код на производ:
(38836-219)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Board

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.173 ДЕН
Заштеда: 2.217 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI BOARD се машки тренерки наменети за сите кои сакаат да уживаат во релаксиран спортски стил. Изработена од полиестер, оваа тренерка на Sergio Tacchini ќе ви даде удобност на и надвор од теренот. Горниот дел има патент со целосна должина и класична висока јака за подобра покриеност. Долниот дел има тесен крој и еластичен појас со врвка и ребрести еластични делови за удобно чувство. Покрај тоа, страничните џебови на горниот и долниот дел нудат доволно простор за складирање на најважните работи. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд. Спецификација: Машки тренерки Џебови Лого на SERGIO TACCHINI Еластичен појас Целосен патент Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

SERGIO TACCHINI BOARD се машки тренерки наменети за сите кои сакаат да уживаат во релаксиран спортски стил. Изработена од полиестер, оваа тренерка на Sergio Tacchini ќе ви даде удобност на и надвор од теренот. Горниот дел има патент со целосна должина и класична висока јака за подобра покриеност. Долниот дел има тесен крој и еластичен појас со врвка и ребрести еластични делови за удобно чувство. Покрај тоа, страничните џебови на горниот и долниот дел нудат доволно простор за складирање на најважните работи. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Џебови
 • Лого на SERGIO TACCHINI
 • Еластичен појас
 • Целосен патент
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош