Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
adidas Lounge
Код на производ:
(HZ1603)
adidas

adidas Lounge

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со женските lifestyle шорцеви на adidas Lounge, вие сте во тренд и завиткани во удобност. Овие шорцеви се идеални за лежење после тренинг. Високиот, еластичен струк лесно се прилагодува. Направени со широк крој, од мека памучна фротир ткаенина, овие шорцеви се толку пространи и удобни од утро до вечер. Спецификација: Пошироко вклопување Висок струк Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Состав: 100% памук.
Подетално

Со женските lifestyle шорцеви на adidas Lounge, вие сте во тренд и завиткани во удобност. Овие шорцеви се идеални за лежење после тренинг. Високиот, еластичен струк лесно се прилагодува. Направени со широк крој, од мека памучна фротир ткаенина, овие шорцеви се толку пространи и удобни од утро до вечер.
Спецификација:

 • Пошироко вклопување
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош