Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
Код на производ:
(NF0A7X1DJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Standard

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
THE NORTH FACE STANDARD се женски outdoor хеланки дизајнирани за вашето целодневно задоволство. Овие хеланки се тука да ве потсетат дека заслужувате бескомпромисна удобност и удобност во секое време. Тесниот крој и растеглив материјал ви даваат целосна слобода на движење. Удобниот, еластичен појас ги одржува хеланките на место и овозможува лесна персонализација. Изработени се од прозрачен материјал со рамни шевови и печатено лого. Дизајнот на овие хеланки ги истакнува вашите outdoor патики. Спецификација: Женски хеланки Тесен крој Удобен еластичен појас Растеглив, прозрачен материјал Рамни шевови Печатено лого.
Подетално

THE NORTH FACE STANDARD се женски outdoor хеланки дизајнирани за вашето целодневно задоволство. Овие хеланки се тука да ве потсетат дека заслужувате бескомпромисна удобност и удобност во секое време. Тесниот крој и растеглив материјал ви даваат целосна слобода на движење. Удобниот, еластичен појас ги одржува хеланките на место и овозможува лесна персонализација. Изработени се од прозрачен материјал со рамни шевови и печатено лого. Дизајнот на овие хеланки ги истакнува вашите outdoor патики.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Тесен крој
 • Удобен еластичен појас
 • Растеглив, прозрачен материјал
 • Рамни шевови
 • Печатено лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки NF0A825CIDT1
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки NF0A825CJK31
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош