Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Детски тренерки
Код на производ:
(26K549-A9Y)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SWOOSH TRACKSUIT се комплет lifestyle тренерки за бебиња кои сакаат да изгледаат најдобро. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, а манжетните и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Спецификација: Lifestyle тренерки за бебиња Лого Nike Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE SWOOSH TRACKSUIT се комплет lifestyle тренерки за бебиња кои сакаат да изгледаат најдобро. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, а манжетните и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за бебиња
 • Лого Nike
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 16K549-A9Y
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Помош