Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
Женски фустан
Код на производ:
(HT4688)
adidas

adidas Graphic

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете енергија и боја во вашата гардероба со adidas Graphic Women's Lifestyle фустан. Лесен и мек, овој фустан без ракави е совршен за топлите денови. Во првиот ред на играта или на пат кон фитнес студиото, сите очи ќе бидат вперени во вас. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Без ракави Тркалезна јака.
Подетално

Внесете енергија и боја во вашата гардероба со adidas Graphic Women's Lifestyle фустан. Лесен и мек, овој фустан без ракави е совршен за топлите денови. Во првиот ред на играта или на пат кон фитнес студиото, сите очи ќе бидат вперени во вас. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Без ракави
 • Тркалезна јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.672 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.788 ДЕН
  Помош