Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DX5066-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Велосипедските шорцеви Nike Sportswear за тинејџерки се тука за да ви обезбедат целосна удобност во текот на денот. Ќе го наречеме велосипедски шорцеви, но всушност не се само за велосипеди, туку се идеални за сите ваши активности во текот на денот. Тие се меки и растегливи. Можете да го носите самостојно или под шорцеви. Раширената ткаенина жерсеј обезбедува максимална удобност, а еластичниот појас обезбедува цврсто вклопување. Спецификација: Велосипедски шорцеви за тинејџерки Машинско перење Материјал: 62% памук / 32% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Велосипедските шорцеви Nike Sportswear за тинејџерки се тука за да ви обезбедат целосна удобност во текот на денот. Ќе го наречеме велосипедски шорцеви, но всушност не се само за велосипеди, туку се идеални за сите ваши активности во текот на денот. Тие се меки и растегливи. Можете да го носите самостојно или под шорцеви. Раширената ткаенина жерсеј обезбедува максимална удобност, а еластичниот појас обезбедува цврсто вклопување.
Спецификација:

 • Велосипедски шорцеви за тинејџерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 62% памук / 32% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Elena
   Elena

   19.05.2023. 07:27

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DA1243-010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
  954 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.590 ДЕН
  Помош