Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Детски тренерки
Код на производ:
(36K549-A9Y)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 9-12м
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SWOOSH TRACKSUIT се lifestyle комплет тренерки за помали девојчиња кои сакаат да изгледаат најдобро. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, а еластичните делови и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Спецификација: Lifestyle тренерки за помали девојчиња Лого Nike Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE SWOOSH TRACKSUIT се lifestyle комплет тренерки за помали девојчиња кои сакаат да изгледаат најдобро. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност, а еластичните делови и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за помали девојчиња
 • Лого Nike
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 36J751-A0S
  2.583 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.690 ДЕН
  Помош