Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
Код на производ:
(IC7698)
adidas

adidas Colorblock

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24г
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10g.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15g.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Colorblock е детски шорц за пливање. Компактен. Удобно. Практично. Едноставно спакувајте ги во вашата торба за плажа и бидете подготвени за нови летни авантури. Лесната конструкција и едноставниот крој совршено ќе ги надополнат водените активности на сите малечки. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува максимално прилагодување во струкот според нивните мерки. Производот е направен од 100% рециклирани материјали. Спецификација: Шорцеви за капење за момчиња Еластичен појас со јамка Логото на adidas Состав: 100% рециклирани материјали.
Подетално

adidas Colorblock е детски шорц за пливање. Компактен. Удобно. Практично. Едноставно спакувајте ги во вашата торба за плажа и бидете подготвени за нови летни авантури. Лесната конструкција и едноставниот крој совршено ќе ги надополнат водените активности на сите малечки. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува максимално прилагодување во струкот според нивните мерки. Производот е направен од 100% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Шорцеви за капење за момчиња
 • Еластичен појас со јамка
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.013 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.688 ДЕН
  Помош